O co chodzi?

Sfery działalności Grupy:

Robotyka
Bo każdy potrafi roboty budować. Naprawdę. Percepcja ucieleśniona, rozproszone systemy poznawcze. Docelowo start w zawodach typu "Sumo robotów" bądź stworzenie robota reprezentującego kognitywistów na rozmaitych dniach otwartych. EEG czy eyetracker również oprzyrządowaniem do zbudowania tanim kosztem są. Regularnie bierzemy udział w zawodach [Pozrobot http://pozrobot.pl/], w roku akademickim budujemy Pracownię Neurobotyki Kognitywnej na WNS z grantu rektora UAM

Sztuczna inteligencja
Botyka (wygramy Nagrodę Loebnera), sztuka generowana komputerowo, absurd i poczucie humoru (realnym celem jest przyjęcie przez lubiany dziennik "Metro" sztucznie wygenerowanych "kawałów" do znanego wszystkim działu), turnieje programów walczących, zastosowanie metod SI w psychologii.

Psychomultimedia
Psychoakustyka, inżynieria percepcyjna, psychodelia stosowana. Wirtualne środowiska pracy dla artystów. Design, usability. Oprogramowanie narzędziowe kognitywistyki.

Memetyka
Modelowanie procesów społecznych, gier towarzyskich (proponowana na początek: znana wszystkim Mafia), ARG

Neuronauka

Na razie jedynie http://grik.wikidot.com/forum/t-262755/interaktywny-model-mozgu-3d

Oprócz tego standardowo: podróże astralne, kontrolowane plagi zombie, nowa, lepsza Gwiazda Śmierci, armia klonów etc. I światowa dominacja.

Wyjaśnienie skrzydlatych haseł z plakatu:

współpraca z Politechniką Poznańską
Jesteśmy zaprzyjaźnieni z kołem sztucznych inteligentów z WIiZ PP : http://put-ai.wikidot.com/ , naszym opiekunem bardzo chciałby zostać dr Jacek Jelonek stamtąd: http://grik.wikidot.com/forum/t-264409/spotkanie-z-dr-jelonkiem , część członków i sympatyków studiuje na politechnice bądź wręcz tytuły już mają (elektronika, elektrotechnika, informatyka, bioinformatyka…) co szeroką furtę do współpracy międzywydziałowej otwiera, mamy też dostęp do laboratorium elektronicznego na Wydziale Elektrycznym.

atrakcyjny wolontariat

Startpoint:http://grik.wikidot.com/forum/t-272335/wolontariat-projektor . W soboty i niedziele też, od zaraz.

liczne interdyscyplinarne projekty
Byliście już na http://grik.wikidot.com/forum/c-114210/projekty ?

kreatywny ferment
Bul, bul, bul.

Terminy spotkań na Forum , kolejne wkrótce- choć działalność wirtualna na razie przeważa.

Przychodzić niezależnie od roku/kompetencji, bać się czego nie ma, unikalna szansa na "zrobienie czegoś praktycznego". A forum, jak to forum, służy do pisania. Pisać.

> Powyższy tekst jest okropny. Dam moda za ulepszenie, konkurs, konkurs!

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License